جشنواره بین المللی کوهنوردی با اسکی دماوند (کمپ جوانان و علاقه مندان)

 

 

به آگاهی می‌رساند؛ جشنواره بين المللی کوهنوردی با اسکی با حضور قهرمانان، مشاهير و مسئولين فدراسيون بين المللی اين رشته از 4 لغايت 9 ارديبهشت 1396 در ارتفاعات دماوند برگزار خواهد شد. اين جشنواره با هماهنگی فدراسيون بين المللی کوهنوردی با اسکی ISMF، بخشی از پروژه جهانی "زنان کوهنورد با اسکی" (Women's Skimo Project) شناخته شده و با حضور قهرمانان اسطوره ای اين رشته و جهت صعود قله دماوند با اسکی صورت می پذيرد. اين صعود که بدون ترديد يکی از مهمترين صعودهای تاريخ کوهنوردی با اسکی کشور خواهد بود، بمنظور استفاده از تجربيات و توانمنديهای فنی کوهنوردان با اسکی مطرح در سطوح جهانی برای ارتقاء سطح علاقمندان اين رشته  بخصوص بانوان با استعداد کشور از ماهها قبل توسط کميته کوهنوردی با اسکی برنامه ريزی شده و بعنوان اردوی نهايی تيم هيماليانوردی با اسکی درنظر گرفته خواهد شد. برنامه این اردو تدارکاتی بوده و با هدف افزايش توان فنی اعضای تيم جهت برنامه های آتی می باشد.
شرایط ثبت‌نام: داشتن مدرک کارآموزی مقدماتی کوهنوردی با اسکی و داشتن کلیه تجهیزات ذکر شده در پایین.
مدارک مورد نیاز در هنگام پذیرش: اصل کارت بیمه ورزشی، رونوشت مدرک کارآموزی، گواهی صحت و سلامت
 مهلت ثبت نام در پرتال فدراسیون تا ساعت 24 روز شنبه 2 ارديبهشت 96
لينک ثبت نام :   
مردان
http://portal.msfi.ir/forms/public/EducationCourse.aspx?ID=313
بانوان
http://portal.msfi.ir/forms/public/EducationCourse.aspx?ID=314
هزینه ورودی: 800.000 ریال (شامل بیمه و جابجایی )
*** اقامت، وعده های غذایی و دیگر هزینه ها به عهده خود ورزشکاران میباشد.
زمان پذیرش: دوشنبه؛ 4 ارديبهشت 96 ساعت 16 الی 18
زمان پایان: شنبه 9 ارديبهشت 96
محل پذیرش: پلور، قرارگاه فدراسيون کوهنوردی و صعودهای ورزشی
 لوازم مورد نیاز: چوب و فیکس کوه اسکی (سبک مخصوص تورینگ)، کفش کوه اسکی (سبک مناسب برای کوهنوردی و اسکی)، پوست اسکی، کرامپون اسکی، باطوم کوه اسکی، تجهیزات نجات (زنده یاب، میل سونداژ، بیل برف)، کیسه خواب، لوازم کمپینگ، مواد غذایی برای طول دوره، طنابچه انفرادی (7میل) 10متر، کلنگ سبک صعود، کلاه کاسک، پوشاک مناسب صعود دماوند، عينک آفتابی و اسکی، کوله پشتی حمل اسکی و پک امداد
مقتضی است کليه هیئت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی، ضمن اطلاع‌رسانی، حمايت‌های لازم را از واجدین شرایط در این دوره داشته باشند.
برای اطلاعات بيشتر با شماره 09126612959 صالحی تماس حاصل فرمائيد.