گزارش دوره سراسری کارآموزی مقدماتی و بازآموزی مربیان کوهنوردی با اسکی
پیست اسکی آلوارس _ 5 تا 8 دی ماه 1396


https://www.instagram.com/p/BdVixBQlIeE/


این دوره با حضور دو مدرس در بازآموزی مربیان درجه سه و ۱۱ کارآموز در کلاس مقدماتی کوهنوردی با اسکی در استان اردبیل و منطقه آلوارس (سرعین) برگزار گردید.
در دو روز ابتدایی دوره که مختص مدرسان در نظر گرفته شده بود، طی جلساتی با محوریت هماهنگی مربیان ، نقد و بررسی مسائل آموزشی ، بروزرسانی و مرور سر فصلها در مقاطع آموزشی مقدماتی و پیشرفته ، بررسی محیط آموزش ، صعود در منطقه با هدف ارزیابی عملکرد مربیان و بروز رسانی تکنیکهای صعود و فرود شان ، ارائه گزارشات فصل گذشته و مرور تقویم و برنامه های فصل جاری صورت پذیرفت.
جلسات تئوری و اقامت شرکت کنندگان در دوره کار آموزی مقدماتی با میزبانی بسیار عالی هتل رضوان سرعین انجام شد . جلسات عملی در شیبهای مناسب برفی اطراف پیست آلوارس ، طبق سرفصلهای جدید آموزشی در شرایط جوی و برف مناسب در مدت سه روز برگزار گردید.
کمیته کوهنوردی با اسکی ضمن قدردانی از مسئولین برگزاری ، مسئولین پیست اسکی آلوارس و هتل رضوان شهر سرعین ، از تمامی علاقمندان این رشته دعوت میکند جهت شرکت در دوره های آموزشی این رشته که با آخرین و جدیدترین نکات فنی این رشته بروزرسانی شده است اقدام نمایند . این رشته که دارای ابعاد قابل توجه تکنولوژیک می باشد، در سالهای اخیر بگونه ای تکامل و تحول یافته است که مجربترین تیمها و گروههای فنی امداد و نجات دنیا به ابزارهای نوین کوهنوردی با اسکی مجهز شده اند.
به امید اینکه آموزه های کوهنوردی بگونه ای در کشور عزیزمان آموزش، فراگیری و پیاده سازی شود که دیگر شاهد هیچ حادثه ای در کوهستانمان نباشیم.


http://telegram.me/IranSkiMountain