به آگاهی می رساند کارگروه کوهنوردی با اسکی، فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی به منظور توسعه اصول و ایمنی این رشته به کوهنوردان و اسکی بازان در سراسر کشور این دوره از اردو ها را برگزار می نماید.


هدف از این اردوها ارائه آموزشهای پایه و آشنایی با سبک ها و تکنیک های این رشته و همچنین انتخاب تیم هیمالیانوردی با اسکی میباشد.
عنوان اولین اردو : آموزش کوهنوردی با اسکی
مفاد اردو : معرفی تجهیزات کوهنوردی با اسکی، آشنایی با سبک های صعود با تجهیزات اسکی، آموزش های پایه صعودهای زمستانه، برقراری و شبمانی در کمپ های زمستانه، آموزش های پایه فرود با اسکی، تبادل اطلاعات و اخبار کوهنوردی و هیمالیانوردی با اسکی.
شرایط ثبت نام: داشتن مدرک کارآموزی کوهپیمایی
مدارک لازم: کپی کارت ملی و شناسنامه، ۱ قطعه عکس ۳*۴، اصل و کپی کارت بیمه ورزشی، کپی مدرک کار آموزی کوهپیمایی، گواهی صحت و سلامت، معرفی نامه از هیئت استان
هزینه ورودی: ۵۰٫۰۰۰ تومان
زمان پذیرش: چهارشنبه ۱۵ دی ۹۵ ساعت ۱۵-۱۸
زمان پایان: جمعه ۱۷ دی ۹۵ ساعت ۱۴-۱۶
محل پذیرش: استان مازندران، شهرستان پلور، قرارگاه فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی پلور.
لوازم مورد نیاز: چوب و فیکس کوه اسکی (سبک مخصوص تورینگ)، کفش کوه اسکی (سبک مناسب برای کوهنوردی و اسکی)، پوست اسکی، کرامپون اسکی، باطوم کوه اسکی، چادر، کیسه خواب، لوازم کمپینگ، طنابچه انفرادی(۷میل) ۱۰ متر، کرامپون کفش، کارابین پیچ یک عدد، کارابین ساده یک عدد، کلنگ سبک صعود، کلاه کاسک، پوشاک مناسب فصل، پک امداد.
*** در صورت نداشتن تجهیزات مخصوص کوهنوردی با اسکی، شرکت کنندگان میتوانند در اردو های ابتدایی با تجهیزات اسکی آلپاین در اردو ها حاضر شوند. ***
مقتضی است کليه هیئت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی، ضمن اطلاع‌رسانی، حمايت‌های لازم را از واجدین شرایط در این دوره داشته باشند.
برای اطلاعات بيشتر با شماره ۰۹۱۲۶۶۱۲۹۵۹ صالحی تماس حاصل فرمائيد.