باشگاه اسکی کوهستان هفت قله ایران

به آگاهی می‌رساند؛ باشگاه کوهنوردی با اسکی ایران در ادامه اردوهای هیمالیانوردی با اسکی سالها قبل؛ در نظر دارد در زمستان سال ۱۳۹۶، پروژه صعود به هفت قله در نقاط مختلف ایران (دماوند، علم کوه، سبلان، زرد کوه، دنا، بینالود و هزار ) را به اجرا برساند .

اهداف پروژه:
– تشکیل تیم حرفه ای کوهنوردی با اسکی به منظور صعودهای بلند برون مرزی
– ساخت مستند اسکی بر بامهای ایران و شرکت در جشنواره فیلم های ورزشی سال ۱۳۹۷
– ارسال گزارش به همایش صعودهای برتر فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی
– آموزش و تمرين سبک صعودهای کوهنوردی “سبک، ايمن ،سریع”
– پایه گزاری ، فرهنگ سازی توسعه پروژه های گردشگری و توریستی کوهنوردی تکنیکال داخلی ایران .
– و همچنین ارتقا سطح کمی و کیفی راهنمایان کوهستان ایران و رعایت اصول فنی ، ایمنی ، فرهنگی و بین المللی راهنماهای داخلی .

 

از کلیه ورزشکاران علاقه مند به رشته کوهنوردی با اسکی که امکان و توانایی حضور در هر کدام از صعودها را دارند دعوت میشود جهت هماهنگی و ثبت نام با مسئول باشگاه حسين صالحی (۰۹۱۲۶۶۱۲۹۵۹) تماس حاصل فرمايند.

* لازم به ذکر است اعلام زمان و محل ثبت نام هر کدام از این صعود ها بنا به شرایط منطقه و پیش بینی وضع هوا یک هفته قبل از هر برنامه اعلام میگردد .
_شرایط ثبت نام : کار آموزی مقدماتی کوهنوردی با اسکی، آمادگی لازم برای صعود های زمستانه ، توانایی کامل به فرود با اسکی در شرایط مختلف برف و یخ ، بیمه ورزشی و گواهی صحت سلامت از پزشک.
_هزینه ثبت نام : ۸۰ هزار تومان برای هر روز برنامه .
* قابل توجه همه شرکت کننده های ، در صورت مساعد بودن شرایط صعود های به صورت سرعتی و در مدت زمان یک روزه برنامه ریزی شده است. صعود های به صورت شبانه و فرودهای در صبح های زود صورت میگیرد .
* هزینه های اقامت، جابجایی و مواد غذایی به عهده خود شرکت کنندگان می باشد.
* اسپانسر های این پروژه به رسم یاد بود به شرکت کننده های هر کدام از این برنامه ها گواهی حضور و هدایای به رسم یاد بود اهدا میکنند .
* تجهیزات ضروری : تجهیزات و پوشاک صعود زمستانه و لوازم انفرادی، پوشاک مناسب صعود زمستانه، تجهیزات کامل کوهنوردی با اسکی سبک (اسکی، فیکس، کفش کوه اسکی، باطوم، پوست) ،کلاه و دستکش پر اضافه، کلاه کاسک، کلنگ سبک ، کرامپون کفش و اسکی ، عینک آفتابی و طوفان، تجهیزات نجات در بهمن (DVA، میل، بیل)، کوله پشتی مخصوص حمل اسکی، طنابچه ۶ میل ۱۵ متر، کارابین ساده ۱ عدد، کیت امداد و تعمیرات اسکی، چراغ پیشانی، کیسه خواب سبک و زیرانداز ، GPS.

* از کلیه هیئت های استان ، شهرستان ها و باشگاه ها دعوت به همکاری برای اجرای این پروژه صعود های ملی دعوت به همکاری میشود .